Бела Пижами за кучиња PDF шиење на моделот

(3 customer reviews)

£6.50

 

Отстрани
SKU: N / A категории: , , Tag:

Опис

Бела Пижами за кучиња PDF шиење на моделот

Нема ништо подобро од виткање во вашиот омилен pj е на студен ден, сега вашето домашно милениче може да се приклучат во премногу!

Бела пижами се сите-во-едно тужбата што може да се направи со или без капакот на моторот и со или без пред отворањето. Моделот има адаптација вклучуваат копче да се повлече пред центарот за полесно добивање на облеката на вашето домашно милениче. Изберете да се создаде симпатична хауба или наместо трим со дрес манжетни.

Се отвора можности околу опашката и до градите на долната страна за да им овозможи на вашето домашно милениче да оди во тоалет без Месинг до прекрасна пижама!

Користете маичка или руно ткаенина за максимална удобност.

Превземи доаѓа во комплет со боја туториал и модел.

 

Дополнителни информации

куче Големини

МАЛИ (1-6), СРЕДНИ (7-12), ГОЛЕМИ (13-18), 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18

3 reviews for Бела Пижами за кучиња PDF шиење на моделот

4.7
Based on 3 reviews
5 ѕвезди
66
66%
4 ѕвезди
33
33%
3 ѕвезди
0%
2 ѕвезди
0%
1 ѕвезда
0%

Customer Images

Image #1 from Dagmar
Image #2 from Dagmar
Image #3 from Caroline
Image #1 from Dagmar

Dagmar

These Pyjamas are sooo beautyful and useful. My old Dalmatianlady (14,5 years old) need it warm cause of her arthritis. And she looks so sweet in these Pyjamas 😍🥰

Image #2 from Dagmar

Dagmar

These Pyjamas are sooo beautyful and useful. My old Dalmatianlady (14,5 years old) need it warm cause of her arthritis. And she looks so sweet in these Pyjamas 😍🥰

Image #3 from Caroline

Caroline

The pattern worked great! It took me a while to understand the different sizing options but the video and tutorial are most helpful! It’s still a little long but will absolutely work for my mastiff mix (големина 13, chest B)! I added my own turtle neck to cover her ears when it’s really cold.

Image #1 from Dagmar
Image #2 from Dagmar
Image #3 from Caroline
 1. Dagmar (проверат сопственикот)

  These Pyjamas are sooo beautyful and useful. My old Dalmatianlady (14,5 years old) need it warm cause of her arthritis. And she looks so sweet in these Pyjamas 😍🥰

  Uploaded image(s):

  Image #1 from Dagmar
  Image #2 from Dagmar
 2. Caroline (проверат сопственикот)

  The pattern worked great! It took me a while to understand the different sizing options but the video and tutorial are most helpful! It’s still a little long but will absolutely work for my mastiff mix (големина 13, chest B)! I added my own turtle neck to cover her ears when it’s really cold.

  Uploaded image(s):

  Image #1 from Caroline

  Uploaded video(s):

 3. 2amberhounds (проверат сопственикот)

  I don’t normally make clothes so I got a little confused with some aspects of the pattern but Emma has been truly fantastic! When I emailed to ask for some help I didn’t expect much given the price of the pattern but she went above and beyondshe altered the pattern to fit my greyhounds and the tutorial so I understood it better. After that she continued to offer advice and support at each step of creation getting in touch within a few hours.

Add a review

CancelКостуми за капење

Прикажи нашата палета на модели костим за капење
акциите