përkthim / pagesë / monedhat

përkthim

The Tailoress is now available to view in over 100 languages! Simply click in the top or bottom menu of any page and choose your preferred language from the drop down menu. We have also added all of our tutorials to the website so that you can follow your pattern directions in your preferred language too.

 

Paguar në monedhën tuaj lokale

You are able to select your preferred payment currency by selecting from the menu in the right-hand side bar. Kjo automatikisht do të ndryshojë të gjitha çmimet në faqen e internetit për çmimin e konvertuar saktë për vendin tuaj.

Paypal është metoda për të blerë ndonjë produkt nga The Tailoress dhe është një mënyrë e sigurt dhe të sigurt për të bërë pagesa në internet. Për fat të keq Paypal nuk ka mbështetjen e të gjitha monedhat dhe nuk mund të ju lejojnë të procesit porosinë tuaj në qoftë se ju zgjidhni një monedhë që nuk e mbështet. Është e lehtë për të zgjidhur këtë, simply convert to a currency that Paypal does support and then you can complete your order.

Më poshtë është një listë e monedhave Paypal aktualisht mbështet:

dollarë kanadezë
euro
paund britanik
NE. dollarë
Yen japonez
dollarë australianë
Dollarë Zelanda e Re
franga zvicerane
Dollarë Hong Kong
dollarë Singapor
korona suedeze
danish Kroner
zlotys polake
Kroner Norvegjisht
forinta hungareze
Czech Koruna
sikla izraelite
Pesos meksikan
Real Brazilian (vetëm për anëtarët braziliane)
Ringgits Malajzisë (vetëm për anëtarët Malajzisë)
Pesos Filipine
Dollarë të reja Tajvan
Thai Baht
TRY të lira turke (vetëm për anëtarët turq)
Rubla ruse

Konvertoni monedhën tuaj më poshtë:

WOOCS 2.2.7.1

aksionet