0-14 YRS – Asimetrik Sleepsuit PDF Pattern

£3.91£4.37

Qartë

Përshkrim

I projektuar këtë për kushëririn tim që ka pak 9 muaj vjeçar. Ai e do kostume snuggly gjumit. Kjo është një nëna e tij e do për shkak të saj në mënyrë të lehtë për të marrë atë në dhe jashtë. Zip hap të gjithë rrugën poshtë në këmbë që e bën jetën më të lehtë për të ndryshuar atë, kur. Unë e bëra atë në madhësi më të madhe edhe për ata që ndoshta kanë lëvizshmëri të kufizuar, por ende duan diçka thats të qetë dhe praktike.

 

Informacion shtese

Sizes fëmijë (për të vendosur)

0-2, 3-8, 9-14, shtatanik (24-36 javë të moshës gestational)

Blerja e një model është e lehtë!

  • Shtoni produktin në karrocë tuaj duke klikuar butonin 'Futeni në kosh'
  • Shkruani të dhënat tuaja në Checkout
  • Kliko 'VAZHDONI TË PayPal' button
  • Identifikohuni në llogarinë tuaj Paypal ose të zgjedhin për arka si një mysafir
  • Bëjë pagesën duke përdorur metodën tuaj të preferuar
  • DONE!

Pasi pagesa juaj është e plotë, e cila zakonisht merr vetëm disa sekonda, ju do të ridrejtuar përsëri në Tailoress® ku ju mund të shikoni porosinë tuaj në llogarinë time (Nëse ju tashmë e kishte një të tillë ose të zgjedhur për të krijuar një të tillë në arkë). Nga zona llogarinë tuaj ju mund të shkarkoni fotografi tuaj. Pas pagesës ju do të merrni një njoftim me email për të le ju e dini të dhënat tuaja rendit menjëherë e ndjekur nga një tjetër e-mail që përmban shkarko lidhjen tuaj.

Paypal është një metodë e sigurt dhe të sigurt e blerjes mbi internetin. Ju nuk keni nevojë për një llogari Paypal për të blerë nga The Tailoress®.

The Tailoress PDF Sewing Patterns - 0-14 YRS - Asymmetric Sleepsuit PDF Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - 0-14 YRS - Asymmetric Sleepsuit PDF Pattern

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

E RËNDËSISHME PET SIGURIA:

Disa kafshe të gëzojnë të veshur me rroba dhe disa jo

NEVER FORCE manar tuaj për rroba të veshin në qoftë se ata nuk duan të.

Indikacionet përfshijnë:
veshët e sheshtë
Bisht midis këmbëve
Duke ikur
Whimpers / growls

Nuk të lënë një PET CLOTHES VETËM për periudha të gjata, ndërsa veshur

Model vjen si një dokument PDF fullscale Copyshop të cilat mund të jenë të shtypura në çdo letër madhësi duke përdorur Adobe Reader për shtyp poster. Gjithashtu në dispozicion shkatërruar mbi A4 dhe letër US faqeve. Faqet e veçanta kanë numrat e faqeve dhe shënuesit për të ju ndihmojë për të lidhur çdo faqe të saktë pas shtypjes.

Ju lutem shikoni Udhëzime Shtypi për të gjetur se si për të shtypur saktë modelin tuaj të shkallës.

36 javë

madhësia Copyshop: 45cm x 59CM
faqe A4: 6

SHBA Letter: 6

0-2

madhësia Copyshop: 78cm x 82cm
faqe A4: 12

SHBA Letter: 16

3-8

madhësia Copyshop: 119cm x 86cm
faqe A4: 25

SHBA Letter: 25

9-14

madhësia Copyshop: 150cm x 99cm
faqe A4: 36

SHBA Letter: 30

Ju lutem vini re se të gjitha shkarkimet model janë në anglisht, megjithatë ju mund të shikoni tutorial këtu në gjuhën tuaj të zgjedhur duke zgjedhur gjuhën tuaj të preferuar duke klikuar “PERKTHE” në krye të drejtë të çdo faqe dhe të zgjedhur gjuhën tuaj të preferuar nga drop down menu.

The Tailoress PDF Sewing Patterns - 0-14 YRS - Asymmetric Sleepsuit PDF Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - 0-14 YRS - Asymmetric Sleepsuit PDF Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - 0-14 YRS - Asymmetric Sleepsuit PDF Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - 0-14 YRS - Asymmetric Sleepsuit PDF Pattern

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Be the first to review “0-14 YRS – Asimetrik Sleepsuit PDF Pattern”


swimwear

Shiko gamën tonë të modeleve rroba banje
aksionet