Angela V-Qafa Top PDF Sewing Pattern

£4.20

Angela Top përmban një neckline të drejtë në frontin e cila kthehet në një lajkatare v-qafën në pjesën e pasme. Buzën veshje kthesa deri në pjesën e përparme dhe poshtë në pjesën e pasme duke i dhënë asaj një kthesë të pazakontë në një formë të t normal. Veshja është afër përshtatshëm dhe duhet të bëhet nga një triko ose shtrirje triko pëlhurë.

 

SKU: AnNeToPDSePa Temat: , Tags: , , , ,

Përshkrim

Angela V-Qafa Top PDF Sewing Pattern

Aftësitë themelore nevojshme:

  • syth i drejtë
  • zig zag syth

model Përshkrimi:

Angela Top përmban një neckline të drejtë në frontin e cila kthehet në një lajkatare v-qafën në pjesën e pasme. Buzën veshje kthesa deri në pjesën e përparme dhe poshtë në pjesën e pasme duke i dhënë asaj një kthesë të pazakontë në një formë të t normal. Veshja është afër përshtatshëm dhe duhet të bëhet nga një triko ose shtrirje triko pëlhurë.

I krijuar këtë për veten time që të veshin gjatë praktikës sime yoga. Unë gjithashtu bëri një përdorur një Dresat sparkly pëlhurë me dantella shtrirje në prangat e cila është e përkryer për një mbrëmje jashtë.

sizing / Matjet e përfunduara:

  • 4 / 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 18

Materiale:

  • 1m jersey pëlhurë
  • përputhen thread

Download vjen i plotë me udhëzimet printim, plot ngjyra tutorial, fletët këshilla qepje si dhe modeli PDF.

Pasi kërkesa juaj është e plotë ju do të jetë në gjendje për të shkarkuar PDF modelin tuaj të qepura si një skedar zip dhe të hapur atë në kompjuterin tuaj. Ju do të duhet Adobe Reader për të shtypur me sukses modelin tuaj të shkallës. Kjo është e lirë dhe në dispozicion për të shkarkuar në internet këtu: https://get.adobe.com/reader/. udhëzime Printime janë të përfshira me çdo shkarkim

Model vjen si një dokument PDF fullscale Copyshop të cilat mund të jenë të shtypura në çdo letër madhësi duke përdorur Adobe Reader për shtyp poster. Gjithashtu në dispozicion shkatërruar në faqe A4. Faqet e veçanta A4 kanë numrat e faqeve dhe shënuesit të ju ndihmojë për të lidhur çdo faqe të saktë pas shtypjes.

Ju lutem shikoni Udhëzime Shtypi për të gjetur se si për të shtypur saktë modelin tuaj të shkallës.

madhësia Copyshop: 110x 80cm / faqe A4: 18 / SHBA Letter: 24

Ju lutem vini re se të gjitha shkarkimet model janë në anglisht, megjithatë ju mund të shikoni tutorial këtu në gjuhën tuaj të zgjedhur duke zgjedhur gjuhën tuaj të preferuar duke klikuar “PERKTHE” në krye të drejtë të çdo faqe dhe të zgjedhur gjuhën tuaj të preferuar nga drop down menu.

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Angela V-Neck Top PDF Sewing Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Angela V-Neck Top PDF Sewing Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Angela V-Neck Top PDF Sewing Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Angela V-Neck Top PDF Sewing Pattern

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Be the first to review “Angela V-Qafa Top PDF Sewing Pattern”


swimwear

Shiko gamën tonë të modeleve rroba banje
aksionet