Bárbara Monokini PDF Sewing Pattern

(1 shqyrtim të konsumatorëve)

£5.52

Krijo një elegancë lak qafës monokini rroba banje shfaqur një skaj të bukur dhe të hapur prapa.

Model download vjen me madhësi: 4 / 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 18

SKU: rbMoPDSePa Temat: , Tags: , , , , , ,

Përshkrim

Bárbara Monokini PDF Sewing Pattern

Krijo një elegancë lak qafës monokini rroba banje shfaqur një skaj të bukur dhe të hapur prapa.

Model download vjen me madhësi: 4 / 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 18

Download vjen i plotë me udhëzimet printim, plot ngjyra tutorial, fletët këshilla qepje si dhe modeli PDF.

Pasi kërkesa juaj është e plotë ju do të jetë në gjendje për të shkarkuar PDF modelin tuaj të qepura si një skedar zip dhe të hapur atë në kompjuterin tuaj. udhëzime Printime janë të përfshira me çdo shkarkim.

madhësia Copyshop: 130cm x 60cm

faqe A4: 25

Model vjen si një dokument PDF fullscale Copyshop të cilat mund të jenë të shtypura në çdo letër madhësi duke përdorur Adobe Reader për shtyp poster. Gjithashtu në dispozicion shkatërruar në faqe A4. Faqet e veçanta A4 kanë numrat e faqeve dhe shënuesit të ju ndihmojë për të lidhur çdo faqe të saktë pas shtypjes.

Ju lutem shikoni Udhëzime Shtypi për të gjetur se si për të shtypur saktë modelin tuaj të shkallës.

madhësia Copyshop: 131cm x 51cm
faqe A4: 15

SHBA Letter: 18

Ju lutem vini re se të gjitha shkarkimet model janë në anglisht, megjithatë ju mund të shikoni tutorial këtu në gjuhën tuaj të zgjedhur duke zgjedhur “PERKTHE” në të drejtën e sipërme të çdo faqe dhe të zgjedhur gjuhën tuaj të preferuar.

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Bárbara Monokini PDF Sewing Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Bárbara Monokini PDF Sewing Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Bárbara Monokini PDF Sewing Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Bárbara Monokini PDF Sewing Pattern

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

1 shqyrtim për Bárbara Monokini PDF Sewing Pattern

5.0
Based on 1 review
5 star
100
100%
4 star
0%
3 star
0%
2 star
0%
1 star
0%
  1. Barbara Borges (pronari i verifikuar)

    I ra në dashuri me këtë monokini kur kam parë pashë atë, but I couldn’t find it anywhere. Kështu që, why not make it myself? The Tailoress drew the exact pattern I was looking for and the instructions are perfect. Even for a begginer like me, it was really fun to see it coming together. If you are looking for a nice monokini, I highly recomend it. ☺️

Add a review

anulojswimwear

Shiko gamën tonë të modeleve rroba banje
aksionet