Bella Pajamas për Dogs PDF Sewing Pattern

(1 shqyrtim të konsumatorëve)

£6.50

 

Qartë
SKU: N / A Temat: , , etiketë:

Përshkrim

Bella Pajamas për Dogs PDF Sewing Pattern

Nuk ka asgjë më të mirë se shufër deri në PJ tuaj të preferuar është në një ditë të ftohtë, tani manar juaj mund të bashkohen në shumë!

Bella Pajamas janë një të gjitha-në-një kostum që mund të bëhet me ose pa një kapuç dhe me ose pa një hapje të para. Model ka përshtatjen për të përfshirë një buton të qëndrojë poshtë qendër pjesën e përparme për lehtësimin e gjetjes veshje për manar tuaj. Zgjidhni për të krijuar një individualitet të bukur ose në vend trim me një triko pranga.

Një hapje përmban rreth bishtit dhe deri në gjoks në underside për të lejuar manar tuaj për të shkuar në tualet pa messing up pizhame e tij të bukur!

jersey Përdorimi ose pëlhurë qeth për rehati maksimale.

Download vjen i plotë me një tutorial ngjyra dhe model.

 

Informacion shtese

Dog Sizes

SMALL (1-6), MEDIUM (7-12), LARGE (13-18), 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18

Blerja e një model është e lehtë!

  • Shtoni produktin në karrocë tuaj duke klikuar butonin 'Futeni në kosh'
  • Shkruani të dhënat tuaja në Checkout
  • Kliko 'VAZHDONI TË PayPal' button
  • Identifikohuni në llogarinë tuaj Paypal ose të zgjedhin për arka si një mysafir
  • Bëjë pagesën duke përdorur metodën tuaj të preferuar
  • DONE!

Pasi pagesa juaj është e plotë, e cila zakonisht merr vetëm disa sekonda, ju do të ridrejtuar përsëri në Tailoress® ku ju mund të shikoni porosinë tuaj në llogarinë time (Nëse ju tashmë e kishte një të tillë ose të zgjedhur për të krijuar një të tillë në arkë). Nga zona llogarinë tuaj ju mund të shkarkoni fotografi tuaj. Pas pagesës ju do të merrni një njoftim me email për të le ju e dini të dhënat tuaja rendit menjëherë e ndjekur nga një tjetër e-mail që përmban shkarko lidhjen tuaj.

Paypal është një metodë e sigurt dhe të sigurt e blerjes mbi internetin. Ju nuk keni nevojë për një llogari Paypal për të blerë nga The Tailoress®.

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Bella Pyjamas for Dogs PDF Sewing Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Bella Pyjamas for Dogs PDF Sewing Pattern

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

E RËNDËSISHME PET SIGURIA:

Disa kafshe të gëzojnë të veshur me rroba dhe disa jo

NEVER FORCE manar tuaj për rroba të veshin në qoftë se ata nuk duan të.

Indikacionet përfshijnë:
veshët e sheshtë
Bisht midis këmbëve
Duke ikur
Whimpers / growls

Nuk të lënë një PET CLOTHES VETËM për periudha të gjata, ndërsa veshur

1 shqyrtim për Bella Pajamas për Dogs PDF Sewing Pattern

  1. 2amberhounds (pronari i verifikuar)

    Unë zakonisht nuk bëjnë rrobat kështu që kam marrë një pak i hutuar me disa aspekte të modelit, por Emma ka qenë me të vërtetë fantastike! Kur unë emailed për të kërkuar ndihmë Unë nuk pres shumë duke pasur parasysh çmimin e modelit, por ajo shkoi lart dhe më gjerë – ajo ndryshuar modelin për të përshtaten Greyhounds e mia dhe tutorial kështu që kam kuptuar atë më mirë. Pas kësaj ajo ka vazhduar për të ofruar këshilla dhe mbështetje në çdo hap të krijimit të rënë në kontakt brenda disa orëve.

Add a review


swimwear

Shiko gamën tonë të modeleve rroba banje
aksionet