Guitar Case PDF Sewing Pattern

£ 6.33

Personalizo rastin tuaj kitarë duke e bërë atë në ngjyrat tuaja të preferuara! Featuring një xhep para, Shiritin sup dhe trajtuar ky model duhet të mbani kitarë tuaj të sigurt dhe duke qëndruar jashtë nga turma.

Model vjen me dy madhësi, një për një kitarë e fëmijës (përafërsisht. 90lartësi cm dhe 32cm në pikën më të gjerë) dhe një për një kitarë të rregullta me madhësi (rreth 104cm lartësi dhe 40 cm në pikën më të gjerë).

Përshkrim

Personalizo rastin tuaj kitarë duke e bërë atë në ngjyrat tuaja të preferuara! Featuring një xhep para, Shiritin sup dhe trajtuar ky model duhet të mbani kitarë tuaj të sigurt dhe duke qëndruar jashtë nga turma.

Model vjen me dy madhësi, një për një kitarë e fëmijës (përafërsisht. 90lartësi cm dhe 32cm në pikën më të gjerë) dhe një për një kitarë të rregullta me madhësi (rreth 104cm lartësi dhe 40 cm në pikën më të gjerë).

 

Blerja e një model është e lehtë!

  • Shtoni produktin në karrocë tuaj duke klikuar butonin 'Futeni në kosh'
  • Shkruani të dhënat tuaja në Checkout
  • Kliko 'VAZHDONI TË PayPal' button
  • Identifikohuni në llogarinë tuaj Paypal ose të zgjedhin për arka si një mysafir
  • Bëjë pagesën duke përdorur metodën tuaj të preferuar
  • DONE!

Pasi pagesa juaj është e plotë, e cila zakonisht merr vetëm disa sekonda, ju do të ridrejtuar përsëri në Tailoress® ku ju mund të shikoni porosinë tuaj në llogarinë time (Nëse ju tashmë e kishte një të tillë ose të zgjedhur për të krijuar një të tillë në arkë). Nga zona llogarinë tuaj ju mund të shkarkoni fotografi tuaj. Pas pagesës ju do të merrni një njoftim me email për të le ju e dini të dhënat tuaja rendit menjëherë e ndjekur nga një tjetër e-mail që përmban shkarko lidhjen tuaj.

Paypal është një metodë e sigurt dhe të sigurt e blerjes mbi internetin. Ju nuk keni nevojë për një llogari Paypal për të blerë nga The Tailoress®.

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Guitar Case PDF Sewing Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Guitar Case PDF Sewing Pattern

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

Model vjen si një dokument PDF fullscale Copyshop të cilat mund të jenë të shtypura në çdo letër madhësi duke përdorur Adobe Reader për shtyp poster. Gjithashtu në dispozicion shkatërruar në faqe A4. Faqet e veçanta A4 kanë numrat e faqeve dhe shënuesit të ju ndihmojë për të lidhur çdo faqe të saktë pas shtypjes.

Ju lutem shikoni Udhëzime Shtypi për të gjetur se si për të shtypur saktë modelin tuaj të shkallës.

Small Guitar Case

madhësia Copyshop: 80cm x 100cm
faqe A4: 20

SHBA Letter: 25

Regular Guitar Case

madhësia Copyshop: 95cm x 120cm
faqe A4: 25

SHBA Letter: 16

Ju lutem vini re se të gjitha shkarkimet model janë në anglisht, megjithatë ju mund të shikoni tutorial këtu në gjuhën tuaj të zgjedhur duke zgjedhur gjuhën tuaj të preferuar duke klikuar “PERKTHE” në krye të drejtë të çdo faqe dhe të zgjedhur gjuhën tuaj të preferuar nga drop down menu.

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Guitar Case PDF Sewing Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Guitar Case PDF Sewing Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Guitar Case PDF Sewing Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Guitar Case PDF Sewing Pattern

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

regjistrohen vetëm në klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përmbledhje.swimwear

Shiko gamën tonë të modeleve rroba banje
aksionet