Heidi Rose Lule shirit dekorativ PDF Sewing Pattern

£ 0.00

shirit Cute me trëndafila delikate. Në dispozicion në madhësi 1-14 vjet.

SKU: HeRoFlHePDSePa Temat: , Tags: , , , , , ,

Përshkrim

Simple headband in sizes 1-14 vjeç. Download comes complete with a tutorial for the headband and for the roses as well as a pattern for each. Roses can be made in four sizes.

Matches the Heidi Rose Flower Dress PDF Sewing Pattern

Additional information

Skill Level

Beginner, Intermediate, Expert

Blerja e një model është e lehtë!

  • Shtoni produktin në karrocë tuaj duke klikuar butonin 'Futeni në kosh'
  • Shkruani të dhënat tuaja në Checkout
  • Kliko 'VAZHDONI TË PayPal' button
  • Identifikohuni në llogarinë tuaj Paypal ose të zgjedhin për arka si një mysafir
  • Bëjë pagesën duke përdorur metodën tuaj të preferuar
  • DONE!

Pasi pagesa juaj është e plotë, e cila zakonisht merr vetëm disa sekonda, ju do të ridrejtuar përsëri në Tailoress® ku ju mund të shikoni porosinë tuaj në llogarinë time (Nëse ju tashmë e kishte një të tillë ose të zgjedhur për të krijuar një të tillë në arkë). Nga zona llogarinë tuaj ju mund të shkarkoni fotografi tuaj. Pas pagesës ju do të merrni një njoftim me email për të le ju e dini të dhënat tuaja rendit menjëherë e ndjekur nga një tjetër e-mail që përmban shkarko lidhjen tuaj.

Paypal është një metodë e sigurt dhe të sigurt e blerjes mbi internetin. Ju nuk keni nevojë për një llogari Paypal për të blerë nga The Tailoress®.

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Heidi Rose Flower Headband PDF Sewing Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Heidi Rose Flower Headband PDF Sewing Pattern

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

Model vjen si një dokument PDF fullscale Copyshop të cilat mund të jenë të shtypura në çdo letër madhësi duke përdorur Adobe Reader për shtyp poster. Gjithashtu në dispozicion shkatërruar në faqe A4. Faqet e veçanta A4 kanë numrat e faqeve dhe shënuesit të ju ndihmojë për të lidhur çdo faqe të saktë pas shtypjes.

Ju lutem shikoni Udhëzime Shtypi për të gjetur se si për të shtypur saktë modelin tuaj të shkallës.

madhësia Copyshop: 55cm X 25cm / faqe A4: 3 / SHBA Letter: 3

Ju lutem vini re se të gjitha shkarkimet model janë në anglisht, megjithatë ju mund të shikoni tutorial këtu në gjuhën tuaj të zgjedhur duke zgjedhur “PERKTHE” në të drejtën e sipërme të çdo faqe dhe të zgjedhur gjuhën tuaj të preferuar.

Heidi Rose Lule shirit dekorativ Tutorial
The Tailoress PDF Sewing Patterns - Heidi Rose Flower Headband Tutorial

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Heidi Rose Flower Headband Tutorial

Prerë nga të gjitha pjesët e model. Pritini një gjatësi prej 3cm gjerë elastik. Gjatësia do të jetë gjysma e prapa copë model.

dele prapa dhe front copë shirit dekorativ në gjysmë anët e drejtë së bashku. Thur ndihmë shtresë.

Kthejeni prapa dhe front RS nga. Leviz linjë damar në qendër dhe shtypni.

Dele ndihmat fund shtresë e copë Front brenda dhe shtypni.

Vënë gjatësinë e elastike brenda prapa copë. Vendi ndihmat fund shtresë e të prapa copë, së bashku me elastike, në front. Stitch drejt poshtë afër skajit të palosur e të front për të siguruar. Përsëriteni për anën tjetër.

Trim ndihmë shtresë.

Ndiq Rose Tutorial për të krijuar trëndafila për të zbukurojnë me shirit.

Hand qep trëndafila distancë të barabartë pavarësisht gjithë shirit dekorativ. Për madhësive më të rinj që mund të duhet vetëm 8 faqekuq. Rritja e të madhësive të vjetër për të përshtaten preferencën tuaj.

Trëndafila në shirit dekorativ në imazh janë bërë nga Set 2 nga model PDF Roses.

The Heidi shirit dekorativ është bërë për ndeshjen Heidi Dress.

Blerje Heidi Rose Flower PDF Sewing Pattern këtu

Blerje Heidi Rose Lule shirit dekorativ PDF Sewing Pattern këtu

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Heidi Rose Flower Headband PDF Sewing Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Heidi Rose Flower Headband PDF Sewing Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Heidi Rose Flower Headband PDF Sewing Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Heidi Rose Flower Headband PDF Sewing Pattern

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

regjistrohen vetëm në klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përmbledhje.swimwear

Shiko gamën tonë të modeleve rroba banje
aksionet