Jersey Bra & Kilota burrash franceze PDF Sewing Pattern

Jersey Bra & Kilota burrash franceze PDF Sewing Pattern

Kjo është një pull-në model qetë jersey bra. Thjesht e krijuar me vetëm dy seams anë dhe dy shigjetat. Ky model PDF qepje përfshin madhësive grave 4-18 me kupa madhësive A / B / C / D / DD. Thjesht prerë madhësinë e kërkuar filxhan dhe madhësinë band.

Lehtë për tu bërë thurje me triko në përmasat e MB 4 / 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 18. Përfshinë dy modele, një model për pëlhurën e rregullt të triko dhe një model për pëlhurën e trikove të shtrirjes. Ju gjithashtu mund të përdorni dantellë shtrirje ose pëlhura të tjera shtrirje me këtë model.

Download vjen i plotë me udhëzimet printim, plot ngjyra tutorial, fletët këshilla qepje si dhe modeli PDF.

Në dispozicion në madhësi: 4 / 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 18

Ju lutem shikoni TUTORIALE JERSEY BRA dhe TUTORIALE JERSEY FRENCH KNICKER këtu apo klikoni butonin më poshtë për të hapur atë në këtë faqe.

udhëzime shtypjen mund të gjenden këtu
Të gjitha modelet vijnë si plotësisht shkallë dokumente për të lejuar ju për të shtypur në faqet e madhësi të ndryshme, si dhe A4 dhe letër US mesme dokumente.
Çdo download vjen me një tutorial me diagrame ngjyra ose fotografi. Ju mund të shkarkoni model tuaj një sasi të pakufizuar të kohës direkt nga zona e llogarisë tuaj, ose nëpërmjet të veçantë shkarko lidhjen tuaj dërguar nëpërmjet postës elektronike. Ruani fotografi direkt në kompjuterin tuaj për përdorim në të ardhmen.
Një Kompensimi 1.5cm shtresë është i përfshirë në të gjitha copa model nëse nuk shprehet ndryshe.
[wc_divider style=solidline=singlemargin_top=”” margin_bottom=”” class=””][/wc_divider]

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

regjistrohen vetëm në klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përmbledhje.

Recently Viewed

  • Recently Viewed Products is a function which helps you keep track of your recent viewing history.
    Shop Now
Jersey Bra and French Knicker PDF Sewing Pattern
Jersey Bra & Kilota burrash franceze PDF Sewing Pattern
£5.18