Jessie dollakë – bebe – PDF Sewing Pattern

£ 2.07

This is the baby version of the Adult sized Jessie Leggings. Please check the shop for this design in children’s and adult sizes.

Kush nuk ka dashuri dollakë? Ata janë gjithmonë të rehatshme dhe të shkoni me ndonjë gjë! Tani ju mund të rregulloje ato çdo rrugë që ju doni të! Për sa kohë që pëlhurë është stretchy ju mund ta kthejnë atë në një çift të ri të dollakë.

Ky është një model të vërtetë të thjeshtë. Të dy këmbët janë të prerë nga një copë pëlhurë me vetëm brenda këmbë dhe bigëzim shtresë të të qep. Nuk ka edhe nuk ka rrip mesi! Ajo është krijuar nga kodrina poshtë në krye të dollakë.

Duhet dollakë në një nxitim? Kjo është padyshim modeli juaj!

Përshkrim

Jessie dollakë

Kush nuk ka dashuri dollakë? Ata janë gjithmonë të rehatshme dhe të shkoni me ndonjë gjë! Tani ju mund të rregulloje ato çdo rrugë që ju doni të! Për sa kohë që pëlhurë është stretchy ju mund ta kthejnë atë në një çift të ri të dollakë.

Ky është një model të vërtetë të thjeshtë. Të dy këmbët janë të prerë nga një copë pëlhurë me vetëm brenda këmbë dhe bigëzim shtresë të të qep. Nuk ka edhe nuk ka rrip mesi! Ajo është krijuar nga kodrina poshtë në krye të dollakë.

Duhet dollakë në një nxitim? Kjo është padyshim modeli juaj!

Ju do të merrni një madhësi plotë Copyshop PDF dhe a 6 faqe A4 PDF gati për printim në shtëpi. Së bashku me modelin vjen një tutorial.

sizing / Matjet e përfunduara:
child ages newborn / 3 muaj / 6 muaj / 9-12 muaj

Other sizes available in the shop!
Materiale:
stilolaps gjilpërë makinë qepëse
fije
përafërsisht. 50cm 1cm wide elastic
80cm x 50cm stretch jersey fabric

Blerja e një model është e lehtë!

  • Shtoni produktin në karrocë tuaj duke klikuar butonin 'Futeni në kosh'
  • Shkruani të dhënat tuaja në Checkout
  • Kliko 'VAZHDONI TË PayPal' button
  • Identifikohuni në llogarinë tuaj Paypal ose të zgjedhin për arka si një mysafir
  • Bëjë pagesën duke përdorur metodën tuaj të preferuar
  • DONE!

Pasi pagesa juaj është e plotë, e cila zakonisht merr vetëm disa sekonda, ju do të ridrejtuar përsëri në Tailoress® ku ju mund të shikoni porosinë tuaj në llogarinë time (Nëse ju tashmë e kishte një të tillë ose të zgjedhur për të krijuar një të tillë në arkë). Nga zona llogarinë tuaj ju mund të shkarkoni fotografi tuaj. Pas pagesës ju do të merrni një njoftim me email për të le ju e dini të dhënat tuaja rendit menjëherë e ndjekur nga një tjetër e-mail që përmban shkarko lidhjen tuaj.

Paypal është një metodë e sigurt dhe të sigurt e blerjes mbi internetin. Ju nuk keni nevojë për një llogari Paypal për të blerë nga The Tailoress®.

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Jessie Leggings - Baby - PDF Sewing Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Jessie Leggings - Baby - PDF Sewing Pattern

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

Model vjen si një dokument PDF fullscale Copyshop të cilat mund të jenë të shtypura në çdo letër madhësi duke përdorur Adobe Reader për shtyp poster. Gjithashtu në dispozicion shkatërruar në faqe A4. Faqet e veçanta A4 kanë numrat e faqeve dhe shënuesit të ju ndihmojë për të lidhur çdo faqe të saktë pas shtypjes.

Ju lutem shikoni Udhëzime Shtypi për të gjetur se si për të shtypur saktë modelin tuaj të shkallës.

madhësia Copyshop: 42cm x 52cm
faqe A4: 6

SHBA LETËR: 9

Ju lutem vini re se të gjitha shkarkimet model janë në anglisht, megjithatë ju mund të shikoni tutorial këtu në gjuhën tuaj të zgjedhur duke zgjedhur gjuhën tuaj të preferuar duke klikuar “PERKTHE” në krye të drejtë të çdo faqe dhe të zgjedhur gjuhën tuaj të preferuar nga drop down menu.

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Jessie Leggings - Baby - PDF Sewing Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Jessie Leggings - Baby - PDF Sewing Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Jessie Leggings - Baby - PDF Sewing Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Jessie Leggings - Baby - PDF Sewing Pattern

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

regjistrohen vetëm në klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përmbledhje.swimwear

Shiko gamën tonë të modeleve rroba banje
aksionet