Si për të blerë një modeli PDF Sewing

Si për të blerë një modeli PDF Sewing

Blerja e një model është e lehtë!

  1. Add the product to your cart by clicking the ‘ADD TO CARTbutton on the product page
  2. Shkruani të dhënat tuaja në Checkout
  3. Click the ‘PROCEED TO PAYPALbutton
  4. Identifikohuni në llogarinë tuaj Paypal ose të zgjedhin për arka si një mysafir
  5. Bëjë pagesën duke përdorur metodën tuaj të preferuar
  6. DONE!

Pasi pagesa juaj është e plotë, e cila zakonisht merr vetëm disa sekonda, you will be redirected back to The Tailoress® where you can view your order in Llogaria ime (Nëse ju tashmë e kishte një të tillë ose të zgjedhur për të krijuar një të tillë në arkë). Nga zona llogarinë tuaj ju mund të shkarkoni fotografi tuaj. Pas pagesës ju do të merrni një njoftim me email për të le ju e dini të dhënat tuaja rendit menjëherë e ndjekur nga një tjetër e-mail që përmban shkarko lidhjen tuaj.

Paypal është një metodë e sigurt dhe të sigurt e blerjes mbi internetin. Ju nuk keni nevojë për një llogari Paypal për të blerë nga The Tailoress®. Find out more about Paypal here.

 

aksionet