Claudia Bikini rroba banje pantallona Hot Boy Shorts PDF Sewing Pattern

£ 4.00

Low-rritje pantallona të shkurtra Hipster projektuar posaçërisht për triko shtrirje apo stilastik pëlhura. Claudia Shorts mund të bëhen si swimwear, ose thjesht si pantallona të shkurtra. Ata janë pak më të gjatë rreth e pasme se sa para.

Krijo në Jersey shtrirje për të veshur mbi swimwear si pantallona të shkurtra ose përdorin një pëlhurë stilastik shtrirje të tilla si triko diving për përdorim si swimwear. Ato mund të bëhen të linjezuara ose unlined varësi të preferencën tuaj.

Përshkrim

Claudia Bikini rroba banje pantallona Hot Boy Shorts PDF Sewing Pattern

Claudia Bikini rroba banje pantallona Hot Boy Shorts PDF Sewing Pattern

Low-rritje pantallona të shkurtra Hipster projektuar posaçërisht për triko shtrirje apo stilastik pëlhura. Claudia Shorts mund të bëhen si swimwear, ose thjesht si pantallona të shkurtra. Ata janë pak më të gjatë rreth e pasme se sa para.

Krijo në Jersey shtrirje për të veshur mbi swimwear si pantallona të shkurtra ose përdorin një pëlhurë stilastik shtrirje të tilla si triko diving për përdorim si swimwear. Ato mund të bëhen të linjezuara ose unlined varësi të preferencën tuaj.

Për bikini në fotografi, ju lutem të parë Marisa Bikini. Bikini model shiten veç e veç.

Në dispozicion në madhësi: 4 / 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 18

Ju lutem shikoni CLAUDIA pantallona të shkurtra TUTORIAL këtu apo klikoni butonin më poshtë për të hapur atë në këtë faqe.

udhëzime shtypjen mund të gjenden këtu
Të gjitha modelet vijnë si plotësisht shkallë dokumente për të lejuar ju për të shtypur në faqet e madhësi të ndryshme, si dhe A4 dhe letër US mesme dokumente.
Çdo download vjen me një tutorial me diagrame ngjyra ose fotografi. Ju mund të shkarkoni model tuaj një sasi të pakufizuar të kohës direkt nga zona e llogarisë tuaj, ose nëpërmjet të veçantë shkarko lidhjen tuaj dërguar nëpërmjet postës elektronike. Ruani fotografi direkt në kompjuterin tuaj për përdorim në të ardhmen.
Një Kompensimi 1.5cm shtresë është i përfshirë në të gjitha copa model nëse nuk shprehet ndryshe.


Lidhjet e Shpejta:

Blerja e një model është e lehtë!

  • Shtoni produktin në karrocë tuaj duke klikuar butonin 'Futeni në kosh'
  • Shkruani të dhënat tuaja në Checkout
  • Kliko 'VAZHDONI TË PayPal' button
  • Identifikohuni në llogarinë tuaj Paypal ose të zgjedhin për arka si një mysafir
  • Bëjë pagesën duke përdorur metodën tuaj të preferuar
  • DONE!

Pasi pagesa juaj është e plotë, e cila zakonisht merr vetëm disa sekonda, ju do të ridrejtuar përsëri në Tailoress® ku ju mund të shikoni porosinë tuaj në llogarinë time (Nëse ju tashmë e kishte një të tillë ose të zgjedhur për të krijuar një të tillë në arkë). Nga zona llogarinë tuaj ju mund të shkarkoni fotografi tuaj. Pas pagesës ju do të merrni një njoftim me email për të le ju e dini të dhënat tuaja rendit menjëherë e ndjekur nga një tjetër e-mail që përmban shkarko lidhjen tuaj.

Paypal është një metodë e sigurt dhe të sigurt e blerjes mbi internetin. Ju nuk keni nevojë për një llogari Paypal për të blerë nga The Tailoress®.

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Claudia Bikini Swimsuit Hot Pants Boy Shorts PDF Sewing Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Claudia Bikini Swimsuit Hot Pants Boy Shorts PDF Sewing Pattern

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

Model vjen si një dokument PDF fullscale Copyshop të cilat mund të jenë të shtypura në çdo letër madhësi duke përdorur Adobe Reader për shtyp poster. Gjithashtu në dispozicion shkatërruar mbi A4 dhe letër US mesme ngjashme. Faqet e veçanta kanë numrat e faqeve dhe shënuesit për të ju ndihmojë për të lidhur çdo faqe të saktë pas shtypjes.

Ju lutem shikoni Udhëzime Shtypi për të gjetur se si për të shtypur saktë modelin tuaj të shkallës.

madhësia Copyshop: 40cm x 68cm / A4 Pages: 8 / SHBA Letter: 8

Ju lutem vini re se të gjitha shkarkimet model janë në anglisht, megjithatë ju mund të shikoni tutorial këtu në gjuhën tuaj të zgjedhur duke zgjedhur gjuhën tuaj të preferuar duke klikuar “PERKTHE” në krye të drejtë të çdo faqe dhe të zgjedhur gjuhën tuaj të preferuar nga drop down menu.

Claudia Shorts Tutorial

Claudia Shorts Tutorial

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Claudia Shorts Tutorial

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Claudia Shorts Tutorial

Imazhet janë në dispozicion në model shkarkim.

1.5Kompensimi cm shtresë të përfshira

Ju mund të dëshironi të vijë pantallona të shkurtra për qëndrueshmëri shtesë. Përdorni dyfishtë njëjtën strukturë ose një rrjetë dhe thjesht të dyfishtë deri copa si ju qep.

Filloni duke vendosur copa model dy pantallona të shkurtra DREJTA palët së bashku.

Pin dhe thur para dhe prapa qendrës seams bashku.

Trim dhe të përfundojë ndihmat shtresë përdorur syth Zig-Zag ose një syth overlocker.

Përdorni syth Zig-Zag ose syth tjetër shtrirje në të gjithë këtë projekt. Gjithashtu të sigurojë për të përdorur një gjilpërë makine Dresat Ballpoint.

Hapur deri para dhe prapa bigëzim, Shtroj bigëzim lejimeve damar anët para dhe mbrapa drejtë së bashku.

Gjilpere, thur dhe të përfundojë ndihma shtresë.

Përfunduar ndihmat shtresë e hapjeve këmbë duke përdorur thur Zig-Zag ose një overlocker.

Dele prapa ndihmat shtresë e hapjes këmbë në anën e gabuar dhe të lartë-syth me Zig-Zag syth për të siguruar.

Pritini gjatësinë e elastike që të shkojë të njëjtën gjatësi si copë model rrip mesi.

Match dy ndihmat shkurtra shtresë nga e djathta KAMPET rrip mesi bashku.

Thur dhe të shkurtojë ndihmë shtresë.

Për të siguruar elastike, në vend të qepje shtesave damar anët e drejtë së bashku, mbivendosen një ndihmë damar mbi tjetrin pastaj qep. Kjo do të shmangë më të madhe të tepërt në rrip mesi.

Dele rrip mesi në gjati gjysmë. Përputhen me ndihmat para shtresë në bel e pantallona të shkurtra. Futur në elastike mes të rrip mesi palosur.

Përputhen vijën shtresë e rrip mesi në vijën BACK damar dhe të lehtësojë tjetër rreth.

Gjilpere, thur dhe të përfundojë ndihmë damar duke siguruar jo të qep përmes elastike.

 

Shkarko The * Emri i Produktit * PDF Sewing Pattern këtu

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Claudia Bikini Swimsuit Hot Pants Boy Shorts PDF Sewing Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Claudia Bikini Swimsuit Hot Pants Boy Shorts PDF Sewing Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Claudia Bikini Swimsuit Hot Pants Boy Shorts PDF Sewing Pattern

The Tailoress PDF Sewing Patterns - Claudia Bikini Swimsuit Hot Pants Boy Shorts PDF Sewing Pattern

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

regjistrohen vetëm në klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përmbledhje.swimwear

Shiko gamën tonë të modeleve rroba banje
aksionet